News

..| News

Závodní víkend Rentor racing týmu

O tomto víkendu se jezdci týmu Rentor racing zúčastnili závodů v sobotu i neděli. V sobotu to byl závod Silesian Cupu ve Velkých Heralticích a v neděli Přebor Moravy v Brance u Valašského Meziříčí.

Sobotního závodu se zúčastnil ve třídě MX65 Aleš Pražák, ve třídě MX2 Jakub Vlček, a ve třídě Veterán Marek Vlček. Aleš dojel na 5. místě, což je vzhledem ke konkurenci v tomto poháru úspěch. Marek Vlček po nepovedené druhé jízdě skončil celkově 4., v lepším umístění mu zabránily hlavně nepovedené starty. Bohužel Jakub i přes povedený start musel po kolizi vzápětí odstoupit ze závodu a do druhé jízdy již nenastoupil.

Závody poznamenal prudký déšť, který se spustil během prní rozjížďky Veteránů a trval téměř celé odpoledne, takže po trénincích na suché, prašné trati, následovaly závody na blátě.

Do Heraltic se příjeli podívat a podpořit jezdce také zástupci společnosti DracarCZ, která je generálním partnerem Rentor racing týmu pro sezónu 2011.

 

V nedělních závodech Přeboru Moravy bojovali už pouze Jakub a Marek. Jakub jedoucí ve třídě MX2-C závod dokončil na celkovém 9. místě a Marek se umístil těsně za první desítkou.

Trať v Brankách byla perfektně připravená, bohužel vzhledem k vysokým teplotám se tnedařilo trať ukropit a jezdci se potýkali s velkým množstvím prachu.

Z celého víkendu pro Vás připravujeme video sestříhy a také speciální videa ze zákulisního dění týmu Rentor racing.

 

 

Archív

ČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben