News

..| News

Brněnský Drak

10.4.2011 byla zahájena sezóna MČR v závodech automobilů do vrchu, které se v letošním roce budeme opět účastnit a to v Českomoravském poháru, kde obhajujeme loňské prvenství.
Po dlouhé zimě strávené v dílně při úpravách na technice a při vylepšování kondice převážně na squashi, to konečně začalo.
Odjížděli jsme do Brna, na závod Brněnský drak, který se jede na autodromu netradičně proti směru klasických okruhových závodů, plni očekávání, zda naše snažení bude mít kýžený efekt. Hned při technické prohlídce, která předchází každoročně celému seriálu nám byly vytknuty některé maličkosti, které jsou již odstraněny a nebyl důvod neodstartovat do nedělního dvojzávodu.
Ranní start do prvního tréninku, studená trať a jezdecká „nadrženost“ skončila ve čtvrté zatáčce v kačírku, ale to byl poslední nedělní problém. Po různém zkoušení nastavení jsme dospěli k názoru, že příprava se vyplatila a my dovezli z Brna plný počet bodů.
Dalším naším závodem byl 27.-28.5. klasický dvoudenní závod v Ústí nad Orlicí, Ústecká 21.

Roman Schwan

Archív

ČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben