News

..| News

Silesian Cup ve Velkých Heralticích

Dnes se uskutečnil 4. závod Silesian  Cupu, opět ve Velkých Heralticích. Tým Rentor racing zde reprezentovali Marek Vlček ve třídě Veterán a Jakub Vlček ve třídě MX2. Již tradičně přijelo do Heraltic velké množství jezdců a šlo tedy o kvalitní závody. Trať byla perfektně připravena a počasí docela přálo. I když to celý den vypadalo na déšť, nakonec spadlo jen pár kapek, akorát na pokropení tratě.

Jediným negativem tak byl opět poněkud nesmyslný časový harmonogram, kdy poslední rozjížďka byla až v 17:20. Marek Vlček dosáhl v Heralticích dalšího úspěchu v podobě 3. místa ve své třídě. I když se neučástní celého seriálu, protože v několika případech koliduje s termíny jiných závodů, jde o výborný výsledek.

Archív

SrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben