News

..| News

Top Amatér – Czerwionka

O víkendu pokračoval seriál závodů Top Amatér, závodem v polské Czerwionce. Byl to první závod na tamní zrekonstruované trati. Po sobotním příjezdu to vypadalo, že účast jezdců bude slabá, ale nakonec tomu tak nebylo, a bylo zde hlavně hodně domácích jezdců z Polska. Trať v Czerwionce je spíše písčitá a část vede lesem, mezi stromy. Nutno podotknout, že byla na závody perfektně připravená.

Tým Rentor racing reprezentovali pouze Marek a Jakub, Aleš Pražák bohužel nakonec nedorazil. Marek nastoupil ve třídě Veterán a v první jízdě vybojoval třetí pozici. Ve druhé jízdě se pohyboval dokonce na druhém místě a útočil dokonce na celkové vitězství v závodě, ale bohužel musel z této rozjížďky odstoupit pro zranění kolene.

Jakub startoval ve třídě Inter 125 a dojel si pro celkové 3. místo. Nebýt tedy Markova zranění, byly by to velmi vydařené závody. Snad bude jeho rekonvalescence trvat co nejkratší dobu a stihne se připravit na nadcházející mistrovství světa v Lotyšsku.

 

Archív

ČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben