News

..| News

MS Kegums

Po krátké závodní pauze se členové týmu Rentor racing vydali na další závod MS do Lotyšska. Cesta přes Polsko a Litvu byla opravdu zdlouhavá a do Lotyššského města Kegums, kde se závody konaly, tým dorazil ve čtvrtek ráno. Trať i celý areál a zázemí patří mezi nejlepší v celém seriálu MS. Povrch je zde spíše písčitý s dlouhými lavicemi a několika dvojskoky.

Po příjezdu tedy tým nejdříve zamířil do myčky obytných aut a poté již čekali na ustavení v paddocku. Večer následovala uvítací party v Monster energy station. V pátek se potom všichni věnovali přípravě motocyků, přebírali materiál na závody apod.

Samotné závody začínaly v sobotu, kdy se konaly tréninky, kvalifikace tříd MX1, MX2 a EMX2, a také rozjížďky Veteránů, kde nastoupil Marek Vlček.

V první jízdě si dojel pro 26. místo a ve druhé rozjížďce to vypadalo, že by mohl dosáhnout na bodované pozice, avšak nakonec dojel na 24. pozici  a celkově skončil 25.

V neděli nastoupili jezdci ve třídách MX1, MX2 a EMX2. Ve třídě MX2 dominoval němec Ken Roczen a ve třídě MX1 ital Antonio Cairoli.

Další závod MS se koná za dva týdny v Belgii, na obávané trati v Lommelu, kde bude celý tým Rentor racing opět bojovat o mistrovské body. Fotky ze závodů budou brzy v galerii.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem svým partnerům, bez kterých by tým Rentor racing nemohl zdaleka fungovat na takové úrovni.

 

Archív

SrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben