News

..| News

Závodní víkend Rentor racing týmu

Týden po závodech mistrovství světa se tým Rentor racing vydal na další závody, tentokrát na Slovensko. Zde se na trati ve Velkém Rovném konal volný závod. Závodů se zúčastnila řada jezdců z ČR, Slovenska i Polska a velmi početná byla také divácká kulisa. Za tým Rentor racing nastoupili Marek Vlček ve třídě Veterán a Jakub Vlček ve třídě MX2B. Marek se zúčastnil pouze první rozjížďky, ze které byl nucen odstoupil ze druhého místa. Jakub dojel v první jízdě na 8. místě, kam se probojoval po chybě po startu ze zadních pozic. Ve druhé jízdě se pohyboval na 4. místě a nakonec do cíle dojel 5. To znamenalo celkovou 6. pozici.

Kromě závodů ve Velkém Rovném, se o tomto víkendu konal také enduro závod v Leskovci, kterého se zúčastnil Víťa Pražák, který tým Rentor racing úspěšně reprezentuje již několik let. I v tomto závodě Víťa nenašel konkurenta a suverenně vyhrál. Na fotky z Velkého Rovného i Leskovce se můžete podívat v galerii.

Rádi bychom také poděkovali všem partnerům týmu za jejich projevenou podporu, zejména pak společnosti DracarCZ.

Archív

ZáříBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben