News

..| News

Přebor Moravy v Trnávce

Po téměř dvouměsíční pauze se seriál závodu Přeboru Moravy přesunul do Městečka Trnávky. V sobotu byly na programu jízdy dětí, juniorů a volný závod, v neděli pokračovaly kategorie dospělých. V sobotním volném závodě se na start postavili Marek a Jakub. Marek dosáhl výborného 2. místa mezi Veterány.

V nedělním závodě nastoupili z Rentor racing týmu opět stejní dva jezdci jako v sobotu. Marek v kategorii Veterán a Jakub v MX2-C. Trať byla ráno rozmoklá a vzhledem k sobotním závodům značné rozbitá, vytvořila se pouze jedna ideální stopa a bylo obtížné někoho předjet. Marek tedy ve své kategorii dosáhl na 8. místo celkově. Možná, kdyby se mu lépe povedly starty mohlo to být ještě lepší. Pro Jakuba závod bohužel skončil už na začátku první rozjižďky, kdy ho srazil jezdec jedoucí za ním a vzhledem k poškozenému motocyklu už Jakub nemohl v závodě pokračovat.

Na fotky z tohoto závodu se můžete podívat v galerii.

Archív

SrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben