News

..| News

Přebor Moravy ve Šternberku

Po dlouhé zimní pauze se tuto neděli konal první závod Přeboru Moravy a byl to také první motokrosový závod, na který nastoupili jezdci Rentor racing týmu. Minulý týden se již Víťa Pražák zúčastnil cross country, kde i přes technickou závadu obsadil skvělé 4. místo.

První letošní tratí v Přeboru Moravy byl Šternberk a závodu se z týmu Rentor racing zúčastnili Dušan Palzer, Marek Vlček a Jakub Vlček. Trať byla dobře připravená, bohužel moc nepřálo počasí a celý den bylo mezi 1 – 2 stupni, občas dokonce zasněžilo. Jako obvykle na prvních závodech byla velká účast jezdců ve všech třídách a nejvíce asi tradičně veteránů. Ve třídě Veterán jeli také Dušan Palzer a Marek Vlček. Dušan se pohyboval v obou jízdách kolem 8. místa, což bylo také jeho celkové umístění a Marek dokončil první jízdu na 11. místě a druhou jízdu kvuli počasí vzdal.

Dalším jezdcem Rentor racing týmu byl ve třídě MX2-C Jakub, který závod dokončil celkově na 10. místě.

První závod tedy nedopadl úplně podle představ, ovšem sezóna teprve začíná a Přebor Moravy pokračuje již příští víkend v Přerově.

Rádi bychom také poděkovali všem partnerům týmu, zejména společnosti DracarCZ, Blackbird, Goldentyre, Retech, DT1 a dalším, které můžete vidět v sekci partneři.

Archív

KvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben