News

..| News

Přebor Moravy v Přerově

O velikonočním víkendu se uskutečníl druhý závod Přeboru Moravy na trati v Přerově. Přerovská trať je jedna z nejrychlejších a nejhezčích tratí v seriálu, pravidelně se zde konají také závody MMČR.

Po příjezdu do depa v sobotu večer to nevypadalo na moc velkou účast jezdců, ovšem jak se ukázalo druhý den ráno, opak byl pravdou. Například ve třídě Hobby bylo dohromady 34 jezdců. Bohužel, stejně jako minulý týden se teploty pohybovaly kolem 1-3 stupňů a občas také zasněžilo.

Z Rentor racing týmu nastoupili do závodu 3 jezdci, Dušan Palzer a Marek Vlček jedoucí ve třídě Veterán A, a Jakub Vlček startující ve třídě MX2-C. Nejlépe se vedlo Dušanovi, který se celkově umístil na 14. místě. Naproti tomu Marek měl ve druhé jízdě technický problém na motocyklu a musel z rozjížďky odstoupit, což se projevilo na jeho celkovém umístění a skončil až na 20. místě.

Jakub ve třídě MX2-C se v první jízdě také potýkal s technickým problémem na motocyklu, ale jízdu nakonec dokončil. Druhá rozjížďka se již obešla bez technických problému a po podařeném startu se mu povedlo výsledek z první jízdy trochu vylepšit. Celkově se ale umístil až na 18. místě.

Tolik tedy z Přerova a za dva týdny seriál Přeboru Moravy pokračuje na trati v Dlouhé Loučce. Celý tým bych chtěl také poděkovat všem svým partnerům, zejména společnosti DracarCZ, Retech, Blackbird, Goldentyre, BGA trade, SpeditransCZ a dalším. V nejbližší době se také můžete opět těšit na video z tohoto závodu.