News

..| News

Závodní víkend Rentor racing týmu

Třetím závodem Přeboru Moravy konaném tento víkend byla Dlouhá Loučka. Trať je zde, podobně jako například v Přerově, velmi rychlá a zpravidla bývá hodně rozbitá, tentokrát to nebyla vyjímka.

Z Rentor racing týmu se závodu zúčastnili Marek Vlček, Dušan Palzer a Jakub Vlček. První dva jmenovaní v kategorii Veterán A, Jakub v kategorii MX2-C. Marek nastoupil kvůli zdravotním problémům pouze do první rozjížďky, kde se pohyboval kolem 15. místa. Dušan, ve stejné třídě, v obou jízdách jezdil na 12. místě což bylo také jeho konečné umístění. Ve třídě MX2-C, kde statroval Jakub, bylo celkem 47 jezdců a konala se tedy kvalifikace. V první jízdě Jakub po pádů doháněl startovní pole z posledního místa a nakonec to bylo 22 místo v cíli, ve druhé jízdě se potom umístil na místě 20.

Jezdci týmu Rentor racing se také v sobotu zúčastnili závodu Silesian Cupu ve Velkých Heralticích. Zde nastoupil Aleš Pražák ve třídě MX65, ten se pohyboval na 4. místě, ale bohužel ve druhé rozjížďce spadl a jízdu nedojel. Ve třídě MX-B startoval Jakub Vlček, který jel pouze první ze dvou bodovaných rozjížďek. Posledním zástupcem Rentor racing týmu byl Marek Vlček, který ve třídě Veterán vybojoval celkové výborné 4. místo.

Z Přeboru Moravy bude zde již brzy tradiční highlights. Také bychom rádi poděkovali všem svým partnerům, kteří tým Rentor racing podporují. Někteří z nich také přímo na závodech, podrobnější článek na toto téma již brzy…

Archív

KvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben