News

..| News

Přebor Moravy ve Vranově

Po dvou týdnech, kdy se jezdci týmu Rentor racing zúčastnili závodů Meteor Cupu ve Vranově u Brna, se zde opět vrátili, tentokrát na další závod Přeboru Moravy. Tým Rentor racing tradičně reprezentovali ve třídě Veterán Dušan Palzer s Markem Vlčkem a ve třídě MX2-C Jakub Vlček.

Oproti závodům Meteor Cupu byla patrná menší účast jezdců, ve třídě Veterán, která bývá zpravidla nejpočetnější nastoupilo pouze 16 jezdců. Nejvíce závodníků bylo ve třídě hobby, kde spolu startují jezdci třídy MX1-C a MX2-C. Trať byla ve Vranově výborně připravená, bohužel opět trochu zklamalo počasí a byla velká zima, hlavně při ranních trénincích.

Oba jezdci týmu Rentor racing ve třídě Veterán se pohybovali v polovině startovního pole, kdy nakonec obě jízdy skončily lépe pro Marka Vlčka. Jakub se ve třídě MX2-C pohyboval kolem 15. místa, což bylo i jeho celkové umístění.

Již tradičně Vám přineseme highlights z těchto závodů a také bychom rádi poděkovali všem partnerům týmu Rentor racing za projevenou podporu.

Archív

ČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben