News

..| News

Přebor Moravy v Petrovicích

Po téměř měsíční pauze pokračoval Přebor Moravy. Další závod tohoto seriálu se konal v Petrovicích u Karvíné, kde se pravidelně pořádá také mistrovství republiky. Závodů se tentokrát nezúčastnil Dušan Palzer, který tým Rentor racing reprezentoval na závodech Crossracing Cupu v Bělé u Jevíčka. Nastoupil tedy Marek Vlček ve třídě Veterán a Jakub Vlček ve třídě MX2-C. Celý závodní den provázely velmi vysoké teploty, ale i přesto se pořadatelům podařilo trať udržet ve výborném stavu.

Marek Vlček bohužel nedokončil první rozjížďku kvůli technické závadě (prasklý úchyt výfuku), ale ve druhé jízdě vybojoval 9. místo. Jakub se v obou rozjíďkách pohyboval kolem 10. pozice.

Celý tým Rentor racing děkuje všem svým partnerům za podporu v letošní sezóně a doufá, že stejně kvalitní spolupráce bude trvat i v budoucnu.

Archív

ČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben