News

..| News

Uplynulé závody Rentor racing týmu

Tento víkend se Marek Vlček zúčastnil závodu petrovického seriálu, který se konal v polské Czerwionce. Nastoupil jako jediný jezdec Rentor racing týmu. Markovi se ve své třídě podařilo vybojovat v konkurenci českých a poslkých jezdců 4. místo celkově.

Rentor racing tým reprezentoval také Dušan Palzer, který se již minulý týden účastnil závodu Crossracing Cupu, kde se rozhodl startovat místo závodu Přeboru Moravy v Petrovicích. Dušan v první jízdě bojoval o přední příčky, což mu bohužel překazilo zranění zad a do druhé jízdy již nenastoupil.

Již v příštích týdnech jsou na programu další závody Přeboru Moravy a také pokračování Silesian cupu ve Velkých Heralticích.

Archív

ČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben