News

..| News

Jezdci Rentor racing týmu v Novém Jičíně

Po prázdninové pauze se opět rozjíždí kolotoč závodů všech možných seriálu. Jedním z nich je také Silesian Cup, kterého se pravidelně účastní i jezdci Rentor racing týmu. Závodu Silesian Cupu v Novém Jičíně se zúčastnil Víťa Pražák, Aleš Pražák a Jakub Vlček. Víťa po technických problémech s motocyklem, které mu zabránily v pravidelnějších startech na začátku sezóny, opět chytá svou obvyklou formu a už v ranních trénincích ukazoval, že po doladění kondice se bude zase brzy objevovat na stupních vítězů. Aleš Pražák ve své kategorii MX65 zajel také dobré umistění a získal několik cenných bodů do průběžného pořadí seriálu. Jakub, ve třídě MX-B, poněkud podcenil přípravu na druhou polovinu sezóny a nedokončil první jízdu, do druhé jízdy poté nenastoupil.

Přesné výsledky tohoto závodu budou doplněny, stejně jako fotografie.

Další závod, kterého se zúčastní Rentor racing tým bude podnik v Dolních Životicích již příští sobotu a v dalších týdnech jezdci nastoupí i do Přeboru Moravy.

Archív

ZáříBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben