News

..| News

Mistrovství Moravy 2013

I přes nepřízeň počasí na začátku roku a odložení několika závodů již započala sezóna 2013 a s ní také seriál Mistrovství Moravy. První závod MM se konal v Přerově již minulý týden a do tohoto závodu nastoupil také jezdec našeho týmu Marek Vlček, který obsadil ve třídě Veterán výborné 5. místo celkově. Bohužel však byl jediným jezdcem Rentor racing týmu, který se tohoto závodu zúčastnil.
Do druhého závodu Mistrovství Moravy ve Šternberku však už nastoupili kromě Marka, také ostatní jezdci týmu, Dušan Palzer, Víťa Pražák a Jakub Vlček. Dušan startoval ve třídě Veterán, Víťa ve třídě Open a Jakub v kategorii MX2-C. Vzhledem k předchozímu teplému týdnu bylo ve Šternberku poněkud chladněji, ovšem účast jezdců byla velmi slušná a trať ráno dobře připravená. Jediným problémem tak byla špatně fungující časomíra. Oficiální výsledky závodu nebyly do této chvíle zveřejněny, ovšem Marek Vlček obsadil ve své třídě opět celkové 5. místo a Jakub dojel v první jízdě na místě 9. Další výsledky budou doplněny ihned po jejich zveřejnění.
Jezdci Rentor racing týmu se již tento víkend zúčastní prvního letošního závodu Silesian Cupu, v Budišově nad Budišovkou, o kterém vás budeme opět informovat!

Archív

ČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben