News

..| News

Silesian Cup Životice u NJ

V Životicích u Nového Jičína pokračoval již druhým závodem seriál Silesian Cup, kterého se tradičně účastnili i jezdci našeho týmu. Ve třídě MX65 nastoupil Aleš Pražák, v MXB Jakub Vlček a v kategorii Veteránů Dušan Palzer a Marek Vlček. Jezdce přišli podpořit také partneři týmu, pan Radovan Lys ze společnosti BGA Trade a pan Miroslav Soják ze společnosti Halstaving.
Zajimavé souboje mezi sebou předváděli zejména Dušan s Markem, kdy celkově vyšly lépe pro Dušana, který se umístil v první pětici. Skvělého 3. místa dosáhl ve svě třídě Aleš Pražák.

Děkujeme všem parnerům a fanouškům týmu Rentor racing a dále vás budeme pravidelně informovat závodech, kterých se naši jezdci účastní.

Archív

ČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben