News

..| News

Silesian Cup Velké Heraltice

Minulý víkend pokračoval seriál závodů Silesian Cup, svým, již třetím podnikem, ve Velkých Heralticích. Závodu se zúčastnili Marek Vlček a Dušan Palzer ve třídě Věterán, Jakub Vlček ve třídě MX-B, Víťa Pražák v kategorii MX-A a Aleš Pražák v kategorii MX-65.
Dušan obsadil ve své třídě skvělé 3. místo a Aleš dokonce místo 2. Celý závodní den panovala obrovská vedra, se kterými se jezdci museli vypořádat a v důsledku počasí se také velice prášilo. Zejména Dušan s Alešem se ale s těmito podmínkami poprali výborně a dosáhli parádních výsledků, ve kterých budou jistě pokračovat i v průběhu sezóny.

Archív

ČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben