News

..| News

Mistrovství Moravy v Dubňanech

Sezóna 2014 pro náš tým oficiálně začala prvním závodem Mistrovství Moravy v jihomoravských Dubňanech. Místní trať je písčitá s mnoha skoky a bývá velmi rozbitá, což se letos potvrdilo dvojnásob.

Za Rentor racing tým do závodu nastoupili Daniel a Radek Janigovi a Marek Vlček. Dušan Palzer musel bohužel závod vzdát kvůli zranění zad a Jakub Vlček se nesmyslně nepopral s kvalifikací a do rozjížděk také nenastoupil. Nejprve závodil Dan, který šel do první jízdy ze 14. místa v kvalifikaci. Po startu se pohyboval kolem 6 místa, nicméně po pádu dokončil jako 9. Ve druhé rozjížďce však ukázal svůj potenciál, kdy po holeshotu téměř polovinu jízdy vodil startovní pole a nakonec dojel na skvělém 3. místě. To znamenalo, že celkově se umístil těsně na 4. míste a jsme zvědaví, jak se ukáže na dalším závodě Mistrovství Moravy v Přerově!

Ve třídě Veterán A startoval Radek Janiga, ten bohužel v první jízdě také upadl a dojel na 8. místě. Ve druhé rozjížďce své umístění vylepšil na 6. pozici a celkově skončil 7. Ze začátku si trochu zvykal na písčitý povrch a určitě má na to, objevovat se v TOP 5 ve své třídě.

Marek, již tradičně, závodil v kategorii Veterán B. V obou rozjížďkách se umístil na 6. místě, což znamenalo také 6. místo celkově. Během závodu se pohyboval chvílema na 4. příčce a v dalších závodech se mu jistě povede také toto umístění udržet nebo ještě vylepšit.

Ze závodu v Dubňanech bude již brzy sestříhán videozáznam, který bude k vidění na našem Youtube kanále a odkaz samozřejmě i zde na stránkách. Dalším závodem je Top Ama v poslké Czerwionce již příští víkend!

Archív

KvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben