News

..| News

Pokračování Přeboru Moravy

Po měsíční pauze v seriálu Přeboru Moravy se jel další závod, na trati ve Šternberku. Noc před závody opět pršelo, takže ráno byl terén blátivý, ale během dne postupně osychal a na odpolední rozjížďky už se hodně prášilo. Účast jezdců byla dobrá, i když už to není 50 jezdců a kvalifikace do závodu jako na začátku sezóny. V kategoriích Veterán B a Hobby však byl téměř plný startovní rošt.

Ve třídě Open-C, která byla první na programu, jel Dan a Jakub, ti v kvalifikaci obsadili 3. resp. 16. místo. Podle toho také vypadaly výsledky závodu. Dan v první jízdě dojel 3. a ve druhé 4., což bylo celkové 4. místo. Je to velká škoda, ale zároveň skvělý výsledek. Jakub dojel v jízdách na 14. a 15. místě, což bylo 15. místo celkově.

Dalším zástupcem Rentor racing týmu byl Radek, který startoval ve třídě Veterán A. V kvalifikaci obsadil 6. místo a v obou jízdách dojel na 5. pozici, což znamenalo také 5. místo celkově.

V kategorii Veterán B nás reprezentovali Dušan a Marek, ti kvalifikaci dosáhli na 6. a 7. pozici. V první jízdě se Marek pohyboval na 3. místě na Dušan za ním, nicméně je potkala smůla, kdy se Marek po pádu propadl na 7. místo a Dušan měl defekt a nedojel. Ve druhé rozjížďce Marek zopakoval výsledek první jízdy a celkově tak skončil 7. a Dušan předvedl vynikající výkon a skončil 2. Bohužel, vzhledem k nepovedené první jízdě celkově skončil 6.

Tolik tedy ze Šternberka, další závod Přeboru Moravy se koná 20. června na trati v Petrovicích u Karviné.

Archív

ČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben