News

..| News

Tropický závod v Czerwionce

I přesto, že o víkendu vládla tropická vedra a většina lidí asi ležela někde u vody, jezdci Rentor racing týmu zápolili na závodech v polské Czerwionce. Účast byla slušná, trať připravená lépe než minule, a k tomu neskutečné horko a prach.
Ve třídě Veterán B nastoupil Marek Vlček, který v obou jízdách bojoval o 3 místo, které mu bohužel uniklo a skončil celkově 4. Stejným celkovým výsledkem závod dokončil i Jakub (po 5. a 3. místě v jednotlivých jízdách), který startoval ve třídě Elite Open. Ve stejné třídě nás reprezentoval i Daniel Janiga. Tomu se opět povedl skvělý výsledek a umístil se na celkovém 2. místě! Suverenní výkon předvedl také Radek Janiga, který vyhrál obě jízdy kategorie Veterán A, což znamenalo celkové vítězství a vede i v průběžném pořadí seriálu!

To byl tedy úspěšný víkend Rentor racing týmu v Polsku a již za dva týdny pokračuje Přebor Moravy v Petrovicích u Karviné.

Archív

ČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben