News

..| News

Polovina závodů Přeboru Moravy je za námi

O tomto víkendu proběhl poslední závod Přeboru Moravy před červencovou přestávkou a zároveň se tento seriál závodů přehoupl do druhé poloviny. Závodilo se tentokrát na republikové trati v Petrovicích u Karviné, která byla tradičně výborně připravená a nakropená, takže nehrozil prach ani příliš kluzký povrch.
Nejlépe z našich jezdců zajel Dan, který ve třídě MX1-C obsadil celkové 4. místo. Ve druhé rozjížďce se umístil dokonce na 3. pozici, ale bohužel celkově mu body na pódium nestačily.
Ve stejné třídě startoval i Jakub. Ten se pohyboval v obou jízdách kolem 15. místa a celkově se nakonec umístil na 16. pozici.
Výborného výsledku dosáhl rovněž Radek v kategorii Veterán A. Po výsledcích 6 a 4 v jednotlivých jízdách dojel celkově na 4. místě.
Poslední dva jezdci Rentor racing týmu, Marek a Dušan, spolu bojovali ve třídě Veterán B. Markovi se vedlo o něco lépe a vybojoval 7. místo v obou jízdách i celkově. Dušan ve druhé jízdě bohužel pokazil start a doháněl startovní pole z posledního místa. Celkově se tak umístil na 9. pozici.

Další závody se konají v Polském Těšíně a půjde o závody seriálu Top Ama a poté je už na programu letní přestávka a dovolená, ale my určitě nebudeme zahálet a již první týden v červenci se chystáme na závod Mistrovství světa do Švédské Uddevally :)

Archív

ČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben