News

..| News

První letošní závod v Polském Těšíně

Trať v Polském Těšíně je postavená teprve nedávno a svou úrovní se může směle měřit s tratěmi na mistrovství evropy a jiné velké závody. Právě na této trati pokračoval seriál závodů Top Ama. Bohužel, pořadatelé nevyužili její potenciál ani z desetiny. Kropení až v den závodů, a to ještě dost pochybné, téměř žádná úprava povrchu, což znamenalo neskutečné množství prachu a kritiku z řad jezdců. I přes tyto podmínky nastoupili do závodu z našeho týmu 3 jezdci. Dan v kategorii Inter Open, Radek ve třídě Veterán A a Marek ve Veteránech B.
Nejlepšího výsledku dosáhl Radek, který již tradičně v tomto seriálu závod vyhrál a upevnil tak své celkové vedení. Na podium dosáhl také Dan, který po těžkých bojích, zejména ve druhé jízdě, vybojoval ve velké konkurenci krásné druhé místo. Poslední jezdce našeho týmu, Marek Vlček, obsadil v obou jízdách své třídy 5. pozici, což bylo i jeho celkové umístění.
I přes nepřízeň pořadatelů naši jezdci dosáhli skvělých výsledků a již příští týden se Rentor racing tým bude účastnit Mistrovství světa ve Švédsku!

Archív

ČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben