News

..| News

Dušan Palzer 2. na Crossracing Cupu

Dušan se zúčastnil závodu v Karlíně u Čejče. Tam se konal další závod Crossracing Cupu, na kterém se Dušan objevuje pravidelně. Po slunečných trénincích přišel odpolední děšť, ten pokračoval během všech rozjížděk, což způsobilo zrušení druhých jízd a celkové výsledky byly tedy brány podle pořadí v prvním závodě.

Dušan předvedl v první jízdě skvělý výkon a jak sám řekl, pomohlo mu k tomu i počasí, protože mu vyhovoval blátivý povrch a dojel na 2. pozici. Vzhledem ke zrušení druhé jízdy to bylo také jeho celkové umístění a i v celkovém pořadí Crossracing Cupu bojuje o nejvyšší příčky!

Archív

ZáříBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben