News

..| News

Dušan a Marek v Mohelnici

Dušan s Markem se o víkendu zúčastnili závodu Crossracing Cupu, který se konal na trati v Mohelnici. Dušan jezdí závody tohoto seriálu pravidelně a umísťuje se na předních pozicích. Ráno už bylo poněkud chladnější počasí, připomínající, že léto pomalu končí, ale během dne bylo slunečno s pár deštivými přeháňkami, které nahrazovaly kropení.
Markovi se v obou jízdách povedly starty, ale Dušanovi se vždy povedlo jej v průběhu závodu předjet a vytvořit si dostatečný náskok, aby pohodlně zvítězil. Marek v obou jízdách dojel pouze o jednu pozici za ním. Naši dva jezdci tak obsadili první a druhou příčku v celkovém hodnocení závodu, což je opravdu skvělý výsledek!

Archív

ZáříBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben