News

..| News

Představení partnera našeho týmu

Mezi řadu partnerů, kteří podporují činnost našeho týmu patří také ostravská společnost Ollies dorty. Kazdý z okolí Ostravy a Olomouce jistě výrobky a kavárny Ollies důvěrně zná, neboť patří mezi nejvyhlášenější v kraji. Společnost Ollies je naším partnerem již několik let a  věříme, že tomu tak bude i nadále. V letošním roce jsme dorty Ollies navíc zviditelnili i v prostředí cyklistiky, a to na MTB závodě Životské hory, o kterém jsme psali nedávno.

Pokud tedy máte rádi dobrou kávu a dorty, nebo chcete exkluzivní dort pro různé příležitosti, zavítejte do Ollies a podpoříte tak i náš tým :)

www.ollies.cz

Jsme samozřejmě vděčni všem našim partnerům a postupně Vám představujeme a představíme každého z nich.

Archív

SrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben