News

..| News

Skvělý víkend našeho týmu!

Sezóna už je v plném proudu a tento víkend byl nabitý závody. V sobotu Tomáš, Marek a Jakub nastoupili v Dolních Heřmanicích, kde se konal závod Meteorit Cupu. Trať parádní, počasí vyšlo a zúčastnilo se 260 jezdců!
Marek se v obou jízdách pohyboval okolo 13-15 místa, ve tříde Veterán. Tomáš se ukázal a jezdil v první jízdě chvíli 4., ale potom se bohužel o několik míst propadl a dojel 6. Druhá jízda se mu povedla o něco méně, ale celkově mu to vyšlo na super 9. místo v nabité třídě Elite. Jakub zajel v první jízdě 7. pozici a do druhé jízdy nenastoupil, protože se spustil pořádný liják. Tolik tedy z Heřmanic.
Marek s Tomášem se na neděli přesunuli na další závody, do Polska. Na trati v Czerwionce odstartoval letošní Top Ama cup. Přidal se k nim také Radek, který nastoupil ve třídě Veterán. A všichni 3 naši jezdci dosáhli na pódium!!
Marek si vyjel 3. místo ve Veteránech B, Radek byl ve Veteránech A ještě o stupínek lepší, když se část druhé jízdy dokonce pohyboval na čele a Tomáš vyhrál svou třídu Elite Open!

Sezóna nám tedy začala skvěle a už příští týden odstartuje Přebor Moravy, kde doufáme budeme pokračovat ve skvělých výkonech :)

Archív

KvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben