News

..| News

Tomáš v Přerově opět na nejvyšším stupni!

Tomáš Křivonoska opět (stejně jako minulý týden v Czerwionce) vybojoval celkové vítězství v dnešním prvním závodě Přeboru Moravy, který se konal v Přerově!
Kromě Tomáše Rentor racing tým v Přerově reprezentovalo 6 jezdců. Dušan Palzer, který předvedl v obou jízdách holeshot a dojel na 5. místě. Marek Vlček, ten dojel pouze o dvě místa za Dušanem. Jakub Vlček, který se ve stejné třídě jako Tomáš umístil na 16. pozici. Víťa Pražák, bojující v nejtěžší třídě MX1. A Poslední jezdec našeho týmu v Přerově, Dan Janiga, který měl bohužel smůlu v kvalifikaci, ve které nefungovala časomíra a podle manuálně počítaných výsledků se neprobojoval do hlavního závodu.

Tomášovi gratulujeme a vy se můžete těšit na fotky z Přerova v podání Martiny Valové!

Odkaz na fotogalerii z Přerova: zde

Archív

KvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben