News

..| News

Další úspěšný víkend!

Pokračování seriálu Top Ama, které se konalo v Petrovicích u Karviné je další v řadě letošních skvělých závodů našeho týmu. 4 naši jezdci si vyjeli pódiové umístění. Do závodu nastoupili Marek Vlček, Tomáš Křivonoska, Radek Janiga, Víťa Pražák, Dušan Palzer, Dan Janiga a Jakub Vlček.
Nejúspěšnéjší byl Tomáš, který s velkým náskokem v obou jízdách vyhrál svou třídu. Marek s Dušanem skončili v kategorii Veterán B hned za sebou, a to na druhé a třetí pozici a Radek si dojel pro třetí místo ve třídě Veterán A.
Hlavně Tomáš letos ukazuje skvělou formu a veříme, že se bude dařit i dále!

Jedinou vadou na kráse dnešních závodu tak byl tragický přístup pořadatelů, kteří nejen, že nebyli schopni zajistit, aby byli jezdci zařazeni do kategorií dle pravidel seriálu, ale ve druhé jízde třídy Elite i přes prosby jezdců, neumožnili zaváděcí kolo na nakropené trati, a tím podstatně zvýšili riziko úrazů.

Archív

KvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben