News

..| News

Další Meteorit Cup je za námi

V sobotu 30.4. se konal další závod Meteorit Cupu 2016. Pořadatelská trať v Dolních Heřmanicích byla, jako obvykle, skvěle nachystaná a i během polední pauzy pořadatelé rovnali vyjeté koleje.

Z našeho týmu se závodu zúčastnili 3 jezdci. Jakub Vlček, Marek Vlček a Dan Boček. Jako první do závodu nastoupil Jakub, který po pádech v obou jízdách dokončil závod na celkovém 13. místě.

Následoval závod MX85 a Dan Boček. Ten si vybojoval v obou jízdách 8. místo a to bylo také jeho celkové umístění.

Poslední z našich jezdců nastoupil do závodu Marek Vlček. Marek obsadil v první jízdě 8. místo a ve druhé si o jednu příčku pohoršil. Nakonec dosáhl, stejně jako Dan, na celkové 8. místo v závodě.

Dalším závodem, ve kterém bude možné naše jezdce vidět bude již příští víkend polská Czerwionka.

Archív

ČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben