News

..| News

První letošní Czerwionka

Polsko-český seriál závodů Top Ama, který se odehrává na tratích v Petrovicích u Karvine, Czerwionce a letos i v Polském Těšíně absolvují naši jezdci již tradičně.
Prvním závodem v tohoto seriálu v letošním roce byla polská Czerwionka. Do závodu z našich jezdců nastoupil Víťa Pražák, na novém motocyklu Yamaha, Aleš Pražák, který letos také jede na stroji Yamaha a přešel z kategorie MX85 do MX125, Jakub Vlček a Marek Vlček.
Czerwionka však byla tentokrát ve znamení pádů a zranění. V první jízdě upadl na posledním skoku před cílem Aleš Pražák a i když závod dokončil, do druhé jízdy již nenastoupil. To znamenalo absenci na startu i pro Víťu Pražáka, který po rychlém ohlédnutí lékařů na trati odvezl Aleše k ošetření. Pády se nevyhnuly ani Jakubovi, který se přimotal ke kolizi jezdce před ním a první jízdu nedokončil. Ve druhé rozjížďce sice odstartoval, ale po několika kolech ji z důvodů zdravotních problémů z předchozího pádu vzdal.
Jediným jezdcem, který závod úspěšně dokončil byl tak nakonec Marek Vlček. Tomu se závody v Czerwionce vydařily a v obou jízdách se dlouho pohyboval na druhém místě. Nakonec však vždy dojel na místě třetím a to bylo i jeho celkové umístění.

Archív

ČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben