News

..| News

Petrovice jsou za námi

I když podle počasí to vypadalo na hodně těžké závody, nakonec jsme se dočkali na odpolední jízdy ideálního povrchu a skvěle připravené tratě. Dalšího závodu polsko-českého seriálu Top Ama se zúčastnili tři z našich jezdců. Marek Vlček, Jakub Vlček a Dan Boček.

Dan bojoval o 3. místo, ale bohužel se nepovedlo a závody dokončil na 5. pozici. Jakub si vyjel 10. místo ve své kategorii po umístěních 9 a 10 v jednotlivých jízdách a Marek předvedl v první jízdě skvělý start a dojel na 2. pozici. Ve druhé jízdě bojoval o 2. a 3. místo, po naopak nepovedeném startu, ale nakonec se podařilo a Marek se umístil na 2. pozici celkově!

Dalším závodem bude Přebor Moravy ve Vranově u Brna. Pro zranění zatím bohužel se závodů vypadl Aleš Pražák, který si léčí poraněné koleno. Všichni ale doufáme, že se co nejdříve opět přidá k ostatním jezdcům Rentor racing týmu.

Archív

ČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben