News

..| News

Přebor Moravy ve Vranově u Brna

Do Vranova se již letos naši jezdci podívali v rámci seriálu závodů Meteorit Cup. Na zdejší trati se pořádají také závody Mistrovství ČR a patří k nejhezčím u nás. Bohužel při závodě Přeboru Moravy se jezdci některých kategorií trápili z velkým množstvím prachu. To bylo dáno zčásti velmi suchým počasím a podceněním přípravy ze strany pořadatelů.

Tradičně silné obsazení jsme měli v kategorii Veteránů B. Do závodu nastoupili Marek Vlček a Dušan Palzer. Dušan si vedl o něco lépe a dojel na celkovém 8. místě. Marek se umístil na 10. pozici, kdy se mu nepodařila hlavně druhá jízda.

Ve třídě MX1-C startoval  Jakub Vlček. Jakub bohužel měl bohužel v obou jízdách kolize, ale i tak se mu podařilo dojet na 5. a 7. pozici v jednotlivých jízdách. 7. místo potom bylo i jeho celkovým umístěním.

Přebor Moravy pokračuje již příští víkend a to na trati ve Šternberku.

Archív

ČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben