News

..| News

Přebor Moravy ve Šternberku

Dalšího závodu Přeboru Moravy se oproti očekávání zúčastnil z našeho týmu pouze Marek Vlček. Ostatní jezdci, jako Dušan Palzer, startovali v jiných seriálech, nebo jako Jakub Vlček a Aleš Pražák, nebyli schopni nastoupit ze zdravotních důvodů.

Počasí motokrosu moc nepřálo a po nočním dešti se zdála šternberská trať téměř nesjízdná. Přes den už naštěstí nepršelo a trať se postupně vyjížděla a osychala. Marek tradičně nastoupil ve třídě Veterán B a povedlo se mu umístit se na celkovém 4. místě. To je jistě pozitivně projeví i na jeho celkové pozici v seriálu.

 

Archív

ČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben