News

..| News

Víťa a Aleš Pražákovi na soustředění s Tomášem Bučencem

O víkendu se Víťa Pražák a Aleš Pražák zúčastnili soustředění se známým slovenským motokrosařem Tomášem Bučencem. Tomáš se věnuje tréninku a také výchově mladých jezdců již několik let a za tu dobu zaznamenali jeho svěřenci na česko-slovenské motokrosové scéně mnoho úspěchů. Má tak beze sporu co předávat všem generacím i výkonnostním skupinám motokrosových jezdců.

Soustředění se konalo na trati v Budišově nad Budišovkou a bylo zaměřené na techniku jízdy, jednotlivé úseky tratě, ale další nezbytnosti, bez kterých se na trati neobejdete.

Sami naši jezdci cítili během soustředění velké pokroky a Víťa jistě své nabyté zkušenosti a rady zúročí již tuto neděli v závodě Mezinárodního Mistrovství ČR v Petrovicích u Karviné!

 

Archív

SrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben