News

..| News

První závod Meteorit Cupu na Slovensku

Sezóna 2018 už je zahájena, ale některé seriály závodů se rozebíhají postupně. O tomto víkendu odstartoval oblíbený Meteorit Cup, a to mezinárodním závodem na Slovensku. Trať ve Gbelích postavil známý Greg Atkins, který staví motokrosové tratě pro seriál Mistrovství světa.

Jak už to na prvních závodech bývá, jezdců bylo spoustu ve všech kategoriích a jediným lehkým problémem tak mohla být zima, ovšem i ta byla, oproti minulým letům mírná.

Za náš tým nastoupil Marek Vlček a Jakub Vlček. Marek obsadil ve své třídě 9. místo. Jakub, po nevydařených startech a pádu dojel na celkové 14. pozici.

Archív

KvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben