News

..| News

Meteorit Cup ve Vranově u Brna

Vzhledem k počtu víkendových závodů se naši jezdci rozdělili a účastnili se tak o víkendu několika různých závodů. Po Dušanovi Palzerovi v Přerově jste mohli vidět Marka Vlčka a Jakuba Vlčka v sobotním závodě pokračování Meteorit Cupu.

Ve Vranově u Brna se jezdí pravidelně Mistrovství ČR a jde o vždy 100% připravenou a oblíbenou trať. Na Meteorit Cupu byla tradičně velká účast a ve všech třídách tak startovalo přes 200 jezdců. Marek Vlček se své první jízdě dojel na 8. pozici a ve druhé jízdě bohužel odstoupil vinou defektu zadního kola. Jakub v první jízdě dojel na 14. pozici a druhou jízdu po povedeném startu vylepšil na 9. místo.

Archív

KvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben