News

..| News

Václav Kovář za Rentor racing ma Mistrvoství světa v Teutschentalu

Ve víkendovém závodě Mistrovství světa náš tým reprezentoval Václav Kovář, a to v nejlépe obsazené třídě MXGP. Hned v kvalifikačním tréninku Vašek jezdil za bývalým vícemistrem světa Clementem Desallem. Kvalifikační závod Václav dokončil na 25. místě a tím ukončil své sobotní působení.

V nedělním závodních jízdách potom ukázal, že jednoznačně má rychlost na to, aby se umísťoval na bodovaných pozicích. První jízdu se bohužel nevyhnul pádu a dojel tak na 25. pozici. Předvedl však solidní start a dlouho se držel na hraně TOP 20. Druhou jízdu se probojoval na 21. pozici, tedy těsně za svým prvním bodem z Mistrovství světa. Závod tak dokončil těsně za dlouholetým účastníkem mistrovství světa Tanelem Leokem. V celkovém hodnocení se Vašek umístil na 23. místě.

Archív

ČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben