News

..| News

Rentor racing na MMČR a Meteorit Cupu

V sobotu Meteorit Cup v Pacově a v něděli Mezinárodní Mistrovství České republiky v Dalečíně. Tak vypadal rozvrh jezdců našeho týmu o uplynulém víkendu. Obě tratě v minulosti hostily závody Mistrovství světa a byly prvotřídně připraveny. A obě se také prvotřídně rozbily a otestovaly schopnosti jezdců.

V Pacově startoval Marek Vlček a Jakub Vlček. Šlo zřejmě o nejlépe obsazený závod seriálu. Veteránu se zúčastnilo 79 a hobby jezdců 47. Celkem se v Pacově objevilo přes 200 jezdců! Sjeli se jezdci z Moravy, Čech i Slovenska a Rakouska. Marek se během obou závodních jízd pohyboval za první desítkou a Jakub závod dokončil na 18., resp. 21. místě.

Víťa Pražák vyjel na Mistrovství republiky do Dalečína, kde po povedené kvalifikaci nakonec vybojoval 16. místo.

Tentokrát sice bez pódiových umístění, ale již příští víkend se naši jezdci vydají do Petrovic, kde budou bojovat o další mistrovské body.

Archív

SrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben