News

..| News

Přebor Moravy v Petrovicích u Karviné

Opět na domácí trati naši jezdci reprezentovali Rentor racing tým v seriálu Mistrovství Moravy. Počasí sice slibovalo velká horka, nakonec však bylo počasí shovívavé. Nejlépe z našich se umístil Dušan Palzer, a to na 5. místě celkově. Celou dobu závodu se pohyboval na pódiových pozicích, bohužel však po pádu na konci druhé jízdy o TOP 3 pozici přišel.

Jen dvě místa za Dušanem se umístil Marek Vlček, který po dobrých startech během obou závodů rovněž atakoval pódiové pozice. Posledním z jezdců našeho týmu byl Jakub Vlček, ten dojel ve své třídě na celkovém 13. místě.

Archív

ZáříBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben