News

..| News

Valašská zima

Druhá únorová sobota se nesla ve znamení Rally. Jel se již XLIV. ročník amatérského závodu Ve stopě Valašské zimy – Memoriál Josefa Slavíčka. Akci pořádá organice AVZO TSČ ČR ZO Vizovice, p.s. . Závodu ve Vizovicích se zúčastnilo 135 posádek, které absolvovaly celkem 40 km rozdělených do sedmi slalomových zkoušek. Trať byla z časti pokryta sněhem a ledem. Byla to velká zkouška amatérských posádek. Většina z nich nelehký terén zvládla na výbornou, ale bohužel bylo i několik posádek, které závod nedokončily.

Závodu se rovněž zúčastnil Marek Vlček se svým spolujezdcem Tomášem Plachým ve voze Mitsubishi Evo IX. Tentokrát ale ne jako závodníci, ale jako předjezdci. Pro Marka s Tomášem to byla další drahocenná zkušenost pro sezonu 2019.

 

 

Archív

ÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben