News

..| News

Sezona 2019 zahájena

23. ledna se v Rakousku jela 8 Schneerosen Rallye. Do Rakouska si přijely zazávodit čtyři posádky z ČR. Jednu z nich s číslem 39 a vozem Mitsubischi Lancer Evo IX tvořili Marek Vlček a Tomáš Plachý. Ze začátku vše neprobíhalo tak hladce a Marek s Tomášem museli před závodem na přejímce řešit problém s helmami. Jednalo se o certifikát na lak a polepy. Prý jestli helmy nebyly poškozené a proto byly nalakované a polepené. Byli nuceni částečně polep strhnout. Helmy byly v naprostém pořádku a Marek s Tomášem mohli 23.1. nastoupit na trať, dlouhou 93 km a čekalo je celkem 8 rychlostních zkoušek. Trať byla velice jezdecky zajímavá avšak místy náročná a zrádná. Marek s Tomášem nezklamali a celkově se umístili na 10 místě. Děkujeme KIT Racing za servis, perfektně odvedená práce mechaniků Standy Vaculíka a Michala Bláhy.

Velké díky patří českým fanouškům, kteří přijeli Marka s Tomášem podpořit a vytvořili na závodech nezapomenutelnou atmosféru.

Galerie ze závodu zde: http://motocross.rentor.cz/galerie/?album=2&gallery=70

 

Archív

ÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben