News

..| News

Víkend ve znamení Valašské rally

Na atraktivní podívanou plnou adrenalinu a kvalitních sportovních zážitků se mohli těšit fanoušci rally ve dnech od 29-31.3.2019. Na start 38. Ročníku KOWAX Valašské rally ValMez 2019 zamířilo 85 posádek.

Program 38. KOWAX Valašské rally ValMez 2019 začal v pátek 29. března v 17 hodin na náměstí ve Valašském Meziříčí slavnostním startem.

Od 19:30 hodin si pakfanoušci rally nenechali ujít diváckou speciálitu Auto Kelly Arena ValMez. S číslem 61 a vozem Mitsubishi Lancor Evo IX nastoupili v sobotu na start  Marek Vlček a vedle něj na sedadlo spolujezdce tentokrát usedl Martin Hlavatý.

Sobotní harmonogram byl složen ze tří klasických zkoušek ve dvou sekcích. Trasa rychlostní zkoušky Fulnek byla shodná s loňskou. Naopak v případě rychlostní zkoušky Odry došlo k výraznému prodloužení trasy a navíc tento test absolvovala posádka ve srovnání s loňskou Valaškou v opačném směru. Dalším testem sekce byla nejdelší zkouška letošního ročníku, rychlostní zkouškaLešná s necelými 21 kilometry.

V neděli odstartoval sportovní program 38. KOWAX Valašské rally ValMez 2019 na Bystřičce. Ve stejný den čekala na Marka s Martinem ještě polokruhová zkouška Juřinka a testy na polygonu Tatry. Marek s Martinem tedy museli absolvovat dvě etapy, 14 rychlostních zkoušek (jedna v pátek, sedm v sobotu a šest v neděli) na sedmi úsecích.Posádka tedy absolvovala velmi technicky náročnou trať, která dokonale otestovala  možnosti a odolnost závodního vozu a schopnost a um Marka a Martina, kteří nezklamali a obsadili 3 místo ve slovenském mistrovství, 5 místo ve třídě tři a celkově se umístili na 42 místě.

Děkujeme Kit Racing za skvělou přípravu vozu a veškerý servis.

Velké díky patří našim fanouškům, kteří opět nezklamali a přijeli Marka s Martinem podpořit a opět vytvořili nezapomenutelnou atmosféru.

Fotografie ze závodu najdete zde: http://motocross.rentor.cz/galerie/?album=2&gallery=71

 

Archív

DubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben