News

..| News

27. ročník Rallysprint Vyškov 31.5-1.6. 2019

Zajímavé startovní pole a vzrušující podívaná se naskytla na 27. ročníku Rally Vyškov, druhém dějství seriálu Rallysprint série. XXVII. Rally Vyškov je součástí šampionátu Mistrovství České republiky v rally historických automobilů, Rallysprint série a Poháru 2+. Pořadatel organizuje také v rámci vyškovské rally Pohár pořadatele.

Celkem bylo  přihlášeno114 posádek.

Vyškovská soutěž byla sice koncipována jako dvoudenní, ale závodilo se jako již tradičně jen jeden den. V pátek 31. května proběhly administrativní a technické přejímky a seznamovací jízdy posádek na tratích soutěže. Vlastní soutěž začala v sobotu 1. Června v 9 hodin ráno na parkovišti v Tyršově ulici nedaleko Masarykova náměstí ve Vyškově. Marek Vlček se svým spolujezdcem Tomášem Plachým se na start postavili tentokrát s číslem 32 a vydali se na trať s vozemMitsubischi Lancer Evo IX. Tentokrát absolvovali 7 rychlostních zkoušek. Trať byla z dvou třetin pokrytá asfaltem a zbytek tratě byla šotolina. Počasí tentokrát Markovi a Tomášovi přálo, celý den svítilo sluníčko. Ve své třídě Poháru 2+ se umístili na 12 místě a celkově na místě 25.

Děkujeme KIT Racing za servis vozidla a za zázemí.

Velká poděkování patří našim fanouškům, kteří opět přijeli v hojném počtu naši posádku podpořit a již teď se těšíme a všechny své fanoušky srdečně zveme na Rallye Hustopeče, která se uskuteční ve dnech 14-15.6.2019.