News

..| News

Rally Hustopeče

V Hustopečích srdci Vinic a Mandloví se ve dnech 14-15 černa 2019 konala další z řady seriálu rally AGROTEC PETRONS rally. Hustopečská soutěž se jela jako čtvrtý podnik MČR a třetí soutěž MSR přičemž každý den byl hodnocen zvlášť. Přihlášeno bylo rovných 100 posádek. 14 června bylo vše zahájeno slavnostním startem  v ulici Husova. S číslem 62 se na start v pátek postavili s vozemMitsubischi Lancer Evo IX Marek Vlček a na sedadlo spolujezdce usedl jako již tradičně Tomáš Plachý. Čekala je trať dlouhá rovných 325 km, s deseti rychlostními zkouškami na pěti úsecích. V pátek na Marka a Tomáše čekaly čtyři rychlostní zkoušky. Bohužel v druhé rychlostní zkoušce se potýkali s technickou závadou na autě, která se již nepodařila opravit a proto byli nuceni vynechat dvě další rychlostní zkoušky, které se jely v noci.

V sobotu již byl vůz připraven a Marek s Tomášem mohli vyrazit na trať a čekalo je šest rychlostních zkoušek. Část rychlostních zkoušek byla vytýčena mezi vinicemi a jejich tratě kombinovaly  rychlé úseky s techničtějšími pasážemi, stejně jako asfaltový povrch se šotolinovými sekvencemi. Počasí opět po oba dva dny nádherné. Něco málo po 18h. Marek s Tomášem dorazili do cíle. Celý závod i přes technickou závadu si užili a moc děkujeme fanouškům za podporu a skvělou atmosféru.

 

Děkujeme KIT Racing za servis a zázemí.

Archív

ČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben