News

..| News

Mistrovství světa MXGP LOKET 2019

Motokrosová sezóna je v plném proudu a Mistrovství světa MXGP v ČR v motokrosu hostil ve dnech 27-28.7 2019 západočeský Loket. Příznivci motokrosu tak mohli v průběhu soboty a neděle sledovat počínání světových hvězd této atraktivní motoristické disciplíny v kategoriích MXGP a MX2, součástí závodu byl dále vložený závod ze série podniků WMX a také jednorázový finálový závod o titul FIM EUROPE Mistra Evropy v motokrosu ve třídách EMX85 a EMX65, kterého se zúčastnilo 40 nejlepších jezdců z celého kontinentu v každé třídě. A to vše za účasti českých reprezentantů v každé kategorii.

Náš tým Rentor racing reprezentoval v kategorii MXGP Grand Prix s číslem 831 Tomasz Wysocki.

V sobotu absolvoval Tomasz tréninky a kvalifikaci. Do nedělního závodu se kvalifikoval z 22 místa. Bohužel v samotném závodu Tomászovi štěstí nepřálo a pro zranění ruky závod nedokončil.

 

Děkujeme našim fanouškům, že přijeli Tomasze do Lokte podpořit a vytvořili nezapomenutelnou atmosféru.

 

Archív

ZáříBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben