News

..| News

RALLYSPRINT VSETÍN 2019

Po delší pauze se opět rozjíždí rally. Tentokrát se všichni jezdci a příznivci rallysportu sjeli do Vsetína, kde se 25-26. října 2019 uskutečnil již 16. ročník PARTR – SEV.EN COMMODITIES Rally Vsetín 2019. Jednodenní soutěž uzavřela domácí seriál MČR v rally historických automobilů, Rallysprint Sérii a Pohár 2+.

Na start se celkem postavilo 123 posádek, mezi nimi bylo šest s národní prioritou ASN.

Marek Vlček a na sedadlo spolujezdce jako již tradičně usedl Tomáš Plachý a na jejich voze Škoda Fabia R5 tentokrát číslo 26. Ještě než se Marek s Tomášem postavili v sobotu na start, čekala je v pátek administrativní a technická přejímka a seznamovací jízda s tratí.

Závod byl odstartován v sobotu v 7:30h. Nejen na Marka a Tomáše čekala trať dlouhá celých 162 kilometrů, rozdělená do sedmi rychlostních zkoušek o celkové délce 70,18 kilometrů. Marek s Tomášem tedy absolvovali během dne třikrát test Hošťálková a dvakrát rychlostní zkoušku Semetín a Jabloňová. Jedna z rychlostních zkoušek a to Semetín prošla zásadní změnou, zatímco testy Hošťálková a Jabloňová zůstaly téměř identické.

Trať byla z velké části pokryta asfaltem, místy šotolina. Počasí nádherné.

Marek s Tomášem si závod užili a celkově se umístili na 17 místě.

Děkujeme Kresta Racing za perfektní servis a zázemí.

Poděkování patří rovněž fanouškům Marka a Tomáše, kteří je do Vsetína přijeli v hojném počtu podpořit.

 

Archív

ÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben