News

..| News

Global Assistance Setkání mistrů 2019

Jako již každý rok, ani ten letošní nebyl výjimkou a do Sosnové u České Lípy se sjeli o víkendu 2-3.listopadu ti nejlepší z nejlepších z jednotlivých disciplín rally, rallycrossu a autocrossu. Samozřejmě na Setkání automobilových mistrů 2019 nechyběli s číslem 10 na voze Škoda Fabia R5 Marek Vlček a Tomáš Plachy.

Tato akce se pořádá vždy na závěr motoristické sezóny a je to velká podívaná pro příznivce a fanoušky tohoto adrenalinového sportu.

Do závodu bylo přihlášeno 47 posádek. Na trati se vždy utkali dva jezdci na paralelně rozdělené trati.

Celý areál autodromu se dá rozdělit na 3 hlavní a samostatné okruhy a to asfaltový, šotolinový a offroadový okruh. Přičemž asfaltový a šotolinový na sebe ve dvou místech přímo navazují a je tak možné jezdit oba povrchy zároveň jako jeden okruh.   Offroadový okruh disponuje mnoha náročnými překážkami stupňovanými dle obtížnosti zdolání, jeho využití není tedy určeno pouze pro testování “pravých” offroadových vozů, ale i pro třídu stále oblíbenějších vozů SUV.

V sobotu probíhaly tréninky a Marek udělal velkou radost několika svým fanouškům, kterým dopřál nezapomenutelný zážitek a svezl je svým závodním vozem Škoda Fabia R5 několikrát po okruhu.

V neděli se jel ččjiž samotný závod, který si jak Marek tak Tomáš užili, i když počasí po oba dva dny nebylo moc příznivé, potrápily je dešťové přeháňky. Marek s Tomášem se do finále neprobojovali. Obsadili celkově 9 místo.

Děkujeme Kresta Racing za perfektní servis a zázemí.

A poděkování patří rovněž našim fanouškům.

Archív

ÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben