News

..| News

10. HOTHESS Mikuláš Rally Slušovice 30.11.2019

Čeští rallyoví srdcaři se i letos sešli na zakončení sezony ve Slušovicích, které se nacházejí zhruba 20 kilometrů severovýchodně od krajského města Zlína. HOTHESS Mikulášská  rally Slušovice, představila loučení s motoristickou sezonou. A byla výjimečná nejenom tím, že se jel již kulatý desátý ročník, ale rovněž byla k vidění ve Slušovicích špička jezdců rally. Podmínky byly letos ideální, tudíž se bylo na co koukat. Okruhová RZ v areálu dostihového závodiště v kombinaci s klasickou zkouškou. Velké množství smyků, povrch asfaltový. Místy byla trať mokrá a pokryta mokrým listím a sem tam se na trati tvořilo náledí. I přesto, že trať byla náročná, atmosféra byla parádní.

Marek Vlček a na sedadle spolujezdce již stálice Tomáš Plachý a jejich vůz Škoda Fabia R5 vyrazili na trať tentokrát s číslem 19. Čekalo na ně 5 rychlostních zkoušek.

Závod byl odstartován v 11 hodin. Něco málo po jedenácté hodině vyrazili na trať Marek s Tomášem a předvedli dva parádní průjezdy okolo slušovické závodní dráhy. Posléze je čekaly ještě další rychlostní zkoušky nedaleko Slušovic a na jedné z nich Marka s Tomášem malinké zaváhání stálo bohužel cenné vteřiny, ale přesto všechno se ve své třídě umístili na devátém  místě, celkově obsadili místo osmnácté .

Do závodu bylo přihlášeno 69 posádek.

 

Děkujeme Kresta Racing za perfektní servis a zázemí.

 

A poděkování patři rovněž našim fanouškům.

Archív

ÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben