News

..| News

Tipcars Pražský Rallysprint 7.12.2019

V Mikulášském termínu se opět sjely do Prahy závodní speciály a to nejen z české republiky, ale i ze Slovenska, Polska a Maďarska. TipCars Pražský Rallysprint bylo takové malé rozloučení s automobilovými soutěžemi na konci roku. Místem konání bylo okolí pražského strahovského stadionu, kde se vše odehrálo na kompaktním prostoru.

Do „závodu“ bylo přihlášeno celkem 63 posádek.

Na této akci samozřejmě nechyběla naše posádka Marek Vlček a Tomáš Plachý na jejich voze Škoda Fabia R5 číslo 28.

Už nešlo ani tak o závodění, ale spíše o zábavu, pobavit diváky a poděkovat partnerům našeho týmu za celoroční podporu tak nákladného sportu. A proto zde vedle jezdců, na sedadla spolujezdců, usedaly známé osobnosti nebo zástupci partnerů.

I přesto že šlo především o zábavu, vše probíhalo podle předepsaných předpisů a stanoveného harmonogramu. Od pátečního rána probíhaly technické přejímky a nájezdy tratě.

Závod byl odstartován v sobotu v 7:15 hodin ráno.

Na Marka s Tomášem čekalo celkem 7 rychlostních zkoušek. Rychlostní zkoušky Karlík a Cementárna se jely poblíž strahovského stadionu a zbytek rychlostních zkoušek už na samotném strahovském stadionu.

Na 3 rychlostní zkoušky uvolnil Tomáš své horké sedadlo spolujezdce mladému herci známého především ze seriálu Ulice Vaškovi Matějovskému (v seriálu ztvárňuje roli Mikiho).

Na Strahově panovala  fantastická atmosféra, kterou si užili jak Marek s Tomášem, tak samozřejmě i jejich skalní fanoušci.

 

Děkujeme Kresta Racing za perfektní servis a zázemí.

 

A rovněž děkujeme našim fanouškům.

 

Archív

ÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben