News

..| News

HASMAN KLIMA SETKÁNÍ HVÉZD MOTORSPORTU

Již popáté se sešly v Caravan Metropol Areně na pražském Zličíně hvězdy motorsportu tentokrát na akci Setkání hvězd motorsportu. Akce se konala v sobotu 15.2.2020. od 8:30 hodin.

Hlavním organizátorem akce byl aktuálně nejaktivnější autokrosový fotograf Tomáš Němec. Akce se však netýkala jen autokrosařů, ale i závodníků dalších disciplín motoristického sportu. Hlavním partnerem akce byla premiérově firma Hasman Klima. Celé akce se zúčastnilo 90 závodníku.

Na akci byla pozvána i naše posádka Marek Vlček a Tomáš Plachý. Tentokrát ale ne jako posádka, ale každý sám za sebe. Pro oba dva to byla jak sami řekli ,, super akce“ jelikož se na ní mohli setkat se spoustou kamarádů z řad závodníku s kterými se běžně přes sezonu nemají z časových důvodů šanci setkat.

Celá akce také přispěla na dobrou věc. Peníze z vydraženého modýlku šly opět ve prospěch spolujezdecké legendy Petra Grosse, který prochází rekonvalescencí po těžké nehodě na Rally Krkonoše v roce 2014.

 

Archív

BřezenÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben